Galaxy Note 7 Üretimi İçin Samsung Tedarikçi Arayışında

Galaxy Note serisi ile büyük bir satış oranı yakalamayı başarmış olan Samsung, önümüzdeki günlerde satışa çıkarılacak olan Galaxy Note 7 akıllı telefonu için tedarikçi arayışına girdi. Aylık ortalama bir rakamla 3 milyon adet üretimi yapılacak olan Galaxy Note 7 cihazından Samsung’un beklentisinin yüksek olduğu düşünülüyor. Aylık bu kadar fazla Galaxy Note 7 üretimi yapılacak olması sebebiyle Note 7 için birden fazla tedarikçi arayışına giren Samsung, Note 7 üretimi için yaklaşık olarak 10 farklı tedarikçi ile anlaşma yapacak. Galaxy Note 7 üretimi için yapılacak olan bu anlaşmaların önem içerdiğini söyleyebiliriz. Bakalım önümüzdeki günlerde satışa çıkarılacak olan Galaxy Note 7 ile ilgili ne tür yeni gelişmeler olacak. Bu gelişmeleri bir çok Samsung hayranının merakla beklediğini düşünüyoruz.
Galaxy Note 7 Üretimi İçin Samsung Tedarikçi Arayışında

Galaxy Note serisi ile büyük bir satış oranı yakalamayı başarmış olan Samsung, önümüzdeki günlerde satışa çıkarılacak olan Galaxy Note 7 akıllı telefonu için tedarikçi arayışına girdi. Aylık ortalama bir rakamla 3 milyon adet üretimi yapılacak olan Galaxy Note 7 cihazından Samsung’un beklentisinin yüksek olduğu düşünülüyor.

Aylık bu kadar fazla Galaxy Note 7 üretimi yapılacak olması sebebiyle Note 7 için birden fazla tedarikçi arayışına giren Samsung, Note 7 üretimi için yaklaşık olarak 10 farklı tedarikçi ile anlaşma yapacak. Galaxy Note 7 üretimi için yapılacak olan bu anlaşmaların önem içerdiğini söyleyebiliriz.

Bakalım önümüzdeki günlerde satışa çıkarılacak olan Galaxy Note 7 ile ilgili ne tür yeni gelişmeler olacak. Bu gelişmeleri bir çok Samsung hayranının merakla beklediğini düşünüyoruz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.