HTC One M8 Türkiye ’de görücüye çıktı

HTC One (M8), Londra vе New York ’tan sonra Türkiye ’de Taiwan Excellence Günleri ’nde tüketici ile buluştu. HTC Türkiye Ülke Müdürü Canan Taşar, Tayvan ’ın Türkiye’yi 2017-2017 dönemi için stratejik ülke olarak seçmesinin HTC ’yi çok mutlu ettiğini belirterek,“Bu çerçevede Tayvan ’ın, 43 markası ile İstanbul’da 5 gün boyunca Teknoloji markalarını İstinye Park Tayvan Mükemmellik Günleri ’nde tanıtması çok önemli. Çünkü Doğu Asya ’nın dört kaplanından biri olan vе kişi başı 38 bin dolarlık milli gelirle Tayvan ’ın teknolojide ne kadar ileri bіr ülke olduğunun Türkiye ’de anlaşılması markamız açısından da bіr sinerji yaratacak. Bu etkinlik, htc vе yanı sıra pek çok Tayvan markasının tesadüfen olmadığının Türk halkı tarafından anlaşılması vе іkі ülke ilişkilerine katkıda bulunuyor. HTC olarak 2017
HTC One M8 Türkiye ’de görücüye çıktı

HTC One (M8), Londra vе New York ’tan sonra Türkiye ’de Taiwan Excellence Günleri ’nde tüketici ile buluştu.

HTC Türkiye Ülke Müdürü Canan Taşar, Tayvan ’ın Türkiye’yi 2017-2017 dönemi için stratejik ülke olarak seçmesinin HTC ’yi çok mutlu ettiğini belirterek,“Bu çerçevede Tayvan ’ın, 43 markası ile İstanbul’da 5 gün boyunca Teknoloji markalarını İstinye Park Tayvan Mükemmellik Günleri ’nde tanıtması çok önemli. Çünkü Doğu Asya ’nın dört kaplanından biri olan vе kişi başı 38 bin dolarlık milli gelirle Tayvan ’ın teknolojide ne kadar ileri bіr ülke olduğunun Türkiye ’de anlaşılması markamız açısından da bіr sinerji yaratacak. Bu etkinlik, htc vе yanı sıra pek çok Tayvan markasının tesadüfen olmadığının Türk halkı tarafından anlaşılması vе іkі ülke ilişkilerine katkıda bulunuyor. HTC olarak 2017 ’ü adet bazında %30, gelir tarafında da %40 büyümeyle kapatacağımızı ön görüyoruz.  Bu da bizi 2017 için daha da umutlandırıyor. Amiral gemimiz HTC One (M8) ’i ilk defa teknoloji severlerle buluşturmaktan dolayı mutluyuz.” dedi.

Türkiye ’de Taiwan Excellence Günleri ’nde tüketici ile buluşan HTC One (M8) Android 4.4 işletim sistemi ile çalışıyor. Gücünü Qualcomm ’un 2,3 GHz ’lik dört çekirdekli Snapdragon 801 işlemcisinden alıyor. 2 GB belleğe sahip akıllı telefon, 5 inç boyutundaki ekranından 1920×1080 (Full HD) çözünürlük sunuyor. Ayrıca bu ekrandaki her bіr inçe 441 piksel düşüyor. Çift LED flaşlı іkі arka kamarası ile derinlik ölçebilen cihaz, bu sayede önce fotoğrafın çekilmesini vе odaklamanın kare yakalandıktan sonra yapılmasına olanak tanıyor. 5 MP ön kamerası ise geniş açılı selfie ’ler için birebir. 16 vе 32 GB depolama seçenekleri ile gelen cihazın dahili depolama alanı, microSD kart ile 128 GB ’a kadar artırılabiliyor. Telefonun 2600 mAh ’lık pili ise tam dolu olduğunda іkі gün pil ömrü sunuyor.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.