Instagram hesabı nasıl kapatılır?

Instagram hesap silme rehberimizde Instagram hesabı nasıl kapatılır, nasıl dondurulur sorularını yanıtladık. İşte Instagram hesabı dondurma ipuçları
Instagram hesabı nasıl kapatılır?

Beğendiğiniz fotoğraflara çift değmek, her gördüğünüz yeniliği paylaşmak ve deneyimlerinizi sadık takipçilerinize aktarmak harikulade. Peki ya bütün bunlardan sıkılmaya başladıysanız ve birazcık duraklamak istiyorsanız, hesabınızı nasıl askıya alabilirsiniz? Ya Da Instagram’ın zamanınızı fazlasıyla tükettiğini düşünüyorsanız, hesabınızdan ayrıntılarıyla nasıl kurtulabilirsiniz? Amacınız ister Instagram hesabı silme olsun, ister Instagram kapatma; aradığınız cevabı aşağıdaki rehberimizde bulacaksınız. Önce en sert çözümden, Instagram hesabınızı ayrıntılarıyla nasıl kapatabileceğinizden başlayalım. İşte Instagram’ın süre kaybından başka bir şey olmadığını düşünenler için en köklü çözüm olan hesap kapatmanın yolu. 1. Bu adresteki Hesabımı Sil sayfasına gidin. Siteye daha önce antre yapmadıysanız, giriş yapmanız gerekecek. 2. Hesabınızı kapatmadan önce bunu niçin yaptığınızı seçmeniz gerekiyor. Açılır kutudan bir neden seçin ve beliren kutucuğa Instagram parolanızı girin. 3. Son olarak “Hesabımı kalıcı olarak sil” düğmesine basın. Tümü bu değin. Hesabınızı sildiğinizde profilinizin, paylaştığınız tüm resim ve videoların, beğenilerinizin ve takipçilerinizin silineceğini, bu işlemi geri alamayacağınızı unutmayın. еğеr fikrinizi değiştirebileceğinizi düşünüyorsanız, bir sonraki bölümde anlattığımız geçici hesap dondurma işlemine göz atın. Instagram hesabınızı erişilmez ayla getirmek istiyorsanız оysа ileride geri dönebileceğinizi düşünüyorsanız, yapmanız gereken Instagram hesabınızı dondurmak. Bu sayede Instagram’dan bir süreliğine uzaktan durabilir, dilediğiniz süre oturum açarak her şeyi eski haline getirebilirsiniz. Facebook Hesabı Nasıl Silinir? Peyderpey anlatıyoruz… Instagram nasıl dondurulur, geçici olarak nasıl kapatılır? İşte cevabı. 1. Instagram web sitesinde ya da mobil sitede sağ üst kafa simgesine dokunun. Mobil uygulama üzerinden hesabınızı geçici olarak kapatmanın herhangi bir yolu bulunmuyor. 2. “Profili Düzenle” seçeneğine tıklayın. 3. Sağ dipteki “Hesabımı geçici olarak kapat” seçeneğine tıklayın. 4. Hesabınızı dondurmak için bir neden seçtikten daha sonra alttaki kutucuğa parolanızı girin. 5. Son olarak kırmızı renkli “Hesabı Geçici Olarak Kapat” düğmesine tıklayın. Hesabınızı dondurduğunuzda fotoğraflarınız, yorumlarınız ve beğenmeleriniz, hesabınızı baştan etkinleştirene kadar gizli kalacak. Instagram hesap silme ya da Instagram kapatma yerine fotoğraflarınızı gizli tutmak istiyorsanız, bunun için Ayarlar’dan “Rahat Hesap” seçeneğini etkinleştirebilirsiniz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.