Kaliteli Kına Tahtları

  Tarihin derinliklerine götüren havasıyla, kına gecelerinin vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan kına tahtı ürünleri, son zamanlarda tercih edilmeye başlanmıştır. Kına tahtı ürünlerinde, Osmanlı sultanlarının kına gecesi izleri bulunmaktadır. Gösterişli ve görkemli kına tahtı ürünleriyle, kına geceleriniz çok daha güzel olabilir.  Üretilen Modeller Tek kişilik kına tahtı modelleri ve üç kişilik kına modelleri özel olarak tasarlanmaktadır. Ferforje sanatının hakim olduğu bu tahtlarda, Osmanlı padişahlarının tahtları örnek alınmıştır. Sultanların kullandığı tahtlardaki sanatsal çizgiler, gümüş, altın ve bakır renk ile desteklenmiştir. Kullanılan kumaşlar, parlak ve simlidir. Bu nedenle göz kamaştırmaktadır. Kafesli, kafesli tüllü, cibinlikli, hint tarzı, gölgelikli, kalpli, oval ve özel takımlı modeller üretilmektedir. Kına tahtı takım modellerinde, puf, kına tepsisi, sandık, hilal dekoru, def, yastık ve tül gibi ayrıntılar vardır. Bu en
Kaliteli Kına Tahtları

 

Tarihin derinliklerine götüren havasıyla, kına gecelerinin vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan kına tahtı ürünleri, son zamanlarda tercih edilmeye başlanmıştır. Kına tahtı ürünlerinde, Osmanlı sultanlarının kına gecesi izleri bulunmaktadır. Gösterişli ve görkemli kına tahtı ürünleriyle, kına geceleriniz çok daha güzel olabilir.

 Üretilen Modeller

Tek kişilik kına tahtı modelleri ve üç kişilik kına modelleri özel olarak tasarlanmaktadır. Ferforje sanatının hakim olduğu bu tahtlarda, Osmanlı padişahlarının tahtları örnek alınmıştır. Sultanların kullandığı tahtlardaki sanatsal çizgiler, gümüş, altın ve bakır renk ile desteklenmiştir. Kullanılan kumaşlar, parlak ve simlidir. Bu nedenle göz kamaştırmaktadır. Kafesli, kafesli tüllü, cibinlikli, hint tarzı, gölgelikli, kalpli, oval ve özel takımlı modeller üretilmektedir. Kına tahtı takım modellerinde, puf, kına tepsisi, sandık, hilal dekoru, def, yastık ve tül gibi ayrıntılar vardır. Bu en mutlu gecenizde arkadaşlarınızla toplu ezgiler söyleyebilirsiniz. Def çalmasını bilenler de def çalabilir. Osmanlı kına gecelerinde söylenen ezgilerle, bu güzel gecenizi renklendirebilirsiniz.

 Görkemli ve Etkileyici

Misafirleriniz için unutulmaz bir kına gecesi hazırlamak istiyorsanız, ucuz kına tahtı modellerini incelemelisiniz. Birbirinden şık ve zarif tasarımlarla üretilen bu kına tahtları, özelliklerine göre fiyatlandırılmaktadır. Tek kişilik, iki kişilik, tüllü, kafesli ve takım özellikleri, satılık kına tahtı fiyatları kategorisinde, belirleyici rol oynamaktadır. Ayrıca sünnet tahtı olarak da üretilen modeller vardır. Bu modellerde, çocukların şehzade tarzı sünnet kıyafetleriyle birebir uyumlu olanlar daha çok tercih edilmektedir.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.