Microsoft Tazminat Ödedi

Windows işletim sistemini bünyesinde barındıran Microsoft’a kısa süre önce yeni bir dava açıldı. ABD’nin California eyaletinde gerçekleşen bir olayda bir kadın Microsoft’a dava açtı. Windows 7 işletim sistemli bilgisayarının onayı olmadan Windows 10’a geçmesi nedeniyle Microsoft’a dava açan kadın 10 bin dolar tazminat aldı.   10 Bin Dolar Tazminat Aldı ! Microsoft, Windows 7 ve Windows 8 kullanıcılarına devamlı olarak Windows 10’a geçmeleri için çeşitli bildirimlerde bulunuyordu. Bu bildirimler sonucunda bir çok kullanıcı rahatsız olarak Microsoft’u eleştirmişti. Windows 7 işletim sistemli bilgisayarının Windows 10’a geçmesi sebebiyle bilgisayarında çeşitli sorunlar meydana gelen kadın mahkeme tarafından haklı göründü. Böyle bir ilginç durumun yaşanması ise bir çok kişi tarafından sosyal medyada yorumlandı.
Microsoft Tazminat Ödedi

Windows işletim sistemini bünyesinde barındıran Microsoft’a kısa süre önce yeni bir dava açıldı. ABD’nin California eyaletinde gerçekleşen bir olayda bir kadın Microsoft’a dava açtı. Windows 7 işletim sistemli bilgisayarının onayı olmadan Windows 10’a geçmesi nedeniyle Microsoft’a dava açan kadın 10 bin dolar tazminat aldı.

 

10 Bin Dolar Tazminat Aldı !

Microsoft, Windows 7 ve Windows 8 kullanıcılarına devamlı olarak Windows 10’a geçmeleri için çeşitli bildirimlerde bulunuyordu. Bu bildirimler sonucunda bir çok kullanıcı rahatsız olarak Microsoft’u eleştirmişti.

Windows 7 işletim sistemli bilgisayarının Windows 10’a geçmesi sebebiyle bilgisayarında çeşitli sorunlar meydana gelen kadın mahkeme tarafından haklı göründü. Böyle bir ilginç durumun yaşanması ise bir çok kişi tarafından sosyal medyada yorumlandı.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.