Pokemon GO Açığı Bulundu

Çıkışından kısa bir süre sonra milyonlarca indirme sayışa ulaşan popüler Pokemon GO oyunu yaş farkı olmadan herkes tarafından çok seviliyor. Diğer oyunların aksine sosyalleşme konusunda büyük bir adım atılmasına olanak sağlayan Pokemon GO, kısa sürede yakaladığı bu popülerlik sebebiyle sürekli geliştiriliyor. Yeni gelen bir güncelleme ile Pokemon Go oyununda kullanıcılar arasında pokemonlar takas edilebiliyordu. Bir youtuber bu güncellemeden yararlanarak yeni bir açık buldu. Bulmuş olduğu bu açık ile elinde bulunan bir pokemonu istediği bir pokemon ile değiştirebiliyordu. Youtuber bu açık ile ilgili bir video da çekmeyi unutmadı. Ancak yaptığı paylaşımda bu açığın sadece görünümden ibaret olduğunu ve pokemon ararken sunucuda bulunan pokemon ile aradığınız pokemonun eşleşmemesi sebebiyle oyunun kapandığını belirtiyor. Pokemon GO’da bulunan bu açık ile ilgili ne düşünüyorsunuz ?
Pokemon GO Açığı Bulundu

Çıkışından kısa bir süre sonra milyonlarca indirme sayışa ulaşan popüler Pokemon GO oyunu yaş farkı olmadan herkes tarafından çok seviliyor. Diğer oyunların aksine sosyalleşme konusunda büyük bir adım atılmasına olanak sağlayan Pokemon GO, kısa sürede yakaladığı bu popülerlik sebebiyle sürekli geliştiriliyor.

Yeni gelen bir güncelleme ile Pokemon Go oyununda kullanıcılar arasında pokemonlar takas edilebiliyordu. Bir youtuber bu güncellemeden yararlanarak yeni bir açık buldu. Bulmuş olduğu bu açık ile elinde bulunan bir pokemonu istediği bir pokemon ile değiştirebiliyordu.

Youtuber bu açık ile ilgili bir video da çekmeyi unutmadı. Ancak yaptığı paylaşımda bu açığın sadece görünümden ibaret olduğunu ve pokemon ararken sunucuda bulunan pokemon ile aradığınız pokemonun eşleşmemesi sebebiyle oyunun kapandığını belirtiyor.

Pokemon GO’da bulunan bu açık ile ilgili ne düşünüyorsunuz ?

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.