Pokemon GO’da Pokemonlar Takas Edilebilecek

Adını son zamanlarda sıklıkla duyduğumuz Pokemon GO oyunu kısa sürede büyük bir kullanıcı kitlesi yakalamayı başardı. Sosyalleşmeyi ve oyun oynamayı bir araya getiren Pokemon GO oyunu kısa bir zaman içerisinde milyonlarca indirme sayısına ulaşmayı başardı. Yakalanılan bu dev kullanıcı kitlesi sebebiyle Pokemon GO oyununa getirilen güncellemeler hızlandırılarak yeni özellikler eklenmeye başlandı. Yeni güncellemeler ile getirilen özellikler sayesinde Pokemon GO oyunu daha keyifli bir hal almaya başladı. Konu ile ilgisi olan bir haberde ise Pokemon GO oyununa takas özelliği getirileceği duyuruldu. Oyuna getirilecek olan takas özelliği sayesinde Pokemon GO oyuncuları kendi aralarında pokemonlarını takas edebilecek. Getirilecek olan bu güncelleme hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?
Pokemon GO’da Pokemonlar Takas Edilebilecek

Adını son zamanlarda sıklıkla duyduğumuz Pokemon GO oyunu kısa sürede büyük bir kullanıcı kitlesi yakalamayı başardı. Sosyalleşmeyi ve oyun oynamayı bir araya getiren Pokemon GO oyunu kısa bir zaman içerisinde milyonlarca indirme sayısına ulaşmayı başardı.

Yakalanılan bu dev kullanıcı kitlesi sebebiyle Pokemon GO oyununa getirilen güncellemeler hızlandırılarak yeni özellikler eklenmeye başlandı. Yeni güncellemeler ile getirilen özellikler sayesinde Pokemon GO oyunu daha keyifli bir hal almaya başladı.

Konu ile ilgisi olan bir haberde ise Pokemon GO oyununa takas özelliği getirileceği duyuruldu. Oyuna getirilecek olan takas özelliği sayesinde Pokemon GO oyuncuları kendi aralarında pokemonlarını takas edebilecek.

Getirilecek olan bu güncelleme hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.